O NÁS

KEĎ MODERNÉ TECHNOLÓGIE ZLEPŠUJÚ ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

S viac ako 20 ročnými skúsenosťami poskytujeme našim klientom odborné riešenia šité na mieru. 

PREČO SI VYBRAŤ NÁSNaše viac ako 20-ročné skúsenosti s nakladaním s odpadmi ako aj neustále sledovanie súčasných trendov v odpadovom hospodárstve sú dôležitými východiskami pre poskytovanie inovatívnych, vysoko efektívnych a ekologických riešení pre široké spektrum našich klientov.  Veríme, že naším poslaním je poskytovať ekologické riešenia pre nakladanie s odpadmi moderného sveta a prispievať tak k jeho udržateľnému rozvoju.

 

Maximálnym možným materiálovým a energetickým zhodnocovaním odpadov chceme dosiahnuť čo najefektívnejšie využívanie prírodných zdrojov.Chceme sa stať sa významným článkom cirkulárnej ekonomiky s cieľom zmeniť pohľad na odpady ako na potencionálny zdroj suroviny a tak ich prinavracať späť do výrobného procesu.

SME TU PRE VÁS KAŽDÝ PRACOVNÝ DEŇ OD 7:00 DO 15:30.

Vaše otázky a požiadavky radi vybavíme telefonicky, e-mailom alebo osobne v ktorýkoľvek pracovný deň od 7:00 do 15:30.

POSKYTUJEME PORADENSTVO

Našim podnikovým klientom poskytujeme poradenské služby, aby ich odpadové hospodárstvo bolo čo najefektívnejšie a v súlade so zákonnými požiadavkami.

NAJLEPŠIE CENY NA TRHU

Ceny našich služieb sú férové a prijateľné pre všetkých. Z hľadiska komplexnosti nami ponúkaných služieb sme v regióne bezkonkurenční.

CERTIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI

Naši vysokokvalifikovaní a skúsení členovia tímu sú pravidelne školení nielen aby spĺňali legislatívne požiadavky, ale tiež dokázali pracovať s modernými technológiami, ktoré vo firme používame.

VERÍME, ŽE...

Správa o udržateľnosti

Komplexné riešenia pre Vaše odpadové hospodárstvo

100% SPOĽAHLIVOSŤ

ČO O NÁS POVEDALI

Thanks to Interior’s team my house is now as good as new! They helped me to renew my roof, fixed the heating system and rewired the house. I’m very grateful as I could never do it alone! These guys are very careful, skilled and indeed fast!

Monique teacher

It was my first time to request the assistance of professional maintenance team as previously I used to do everything by myself. They painted my facade carefully and my wife is very pleased that it was done so delicate and fast.

David Jones manager

I was recommended to use Interior by my co-worker. I needed an emergency help because of insects, and they helped me to resolve this problem so quick! I’ll definitely get back again as they have so many useful services!

Mag Richards accountant